Kolorystyka mebli na zamówienie

Wykonując meble na zamówienie, dajemy klientom możliwość wybrania kolorystyki materiału oraz wybarwienia drewna.

Niezależnie od tego, czy zamawiasz nowoczesne meble skórzane czy klasyczne meble tapicerowane, możesz liczyć na pełną dowolność w zakresie kolorów.

Skóra naturalna

W naszym zakładzie używamy włoskiej skóry z gatunku semianiliny. Charakteryzuje się ona umiarkowaną porowatością oraz znakomitą zdolnością do wybarwienia w dowolnym odcieniu. Jest miła i ciepła w dotyku. Skóra naturalna semianilina zachowuje barwnik i jednocześnie "pracuje" przez cały okres użytkowania.

Drewno dębowe

Do barwienia drewna dębowego używamy profesjonalnej Bejcy Nitro, której receptura opiera się na naturalnych składnikach. Dzięki temu w bezpieczny sposób nadaje kolor i nie zaburza naturalnego wyglądu drewna, a jedynie podkreśla jego piękno.

Wzornik kolorów

Paleta kolorów

Na zdjęciach przedstawione zostały podstawowe kolory. Prosimy jednak, by pamiętać, że każdy płat naturalnego surowca jest nieco inny i dlatego w obrębie jednego zestawu, a nawet pojedynczego mebla, mogą pojawić się różnice w odcieniach i fakturze. Ponadto kolory mogą różnić się zależnie od ustawień monitora, stąd proponujemy dokonanie wyboru w naszej siedzibie w Tarnowskich Górach. Istnieje również możliwość przesłania przez nas próbek materiałów i wcześniejszego ustalenia projektu.

Meble drewniane barwimy na podstawowe kolory. Jednak jesteśmy elastyczni w tym względzie – możemy wybarwić meble na dowolny kolor, zgodnie z otrzymaną próbką. Usługa ta nie jest związana z dodatkowymi kosztami.

expand_less